Operator Prasy Krawędziowej

Nasz Klient, międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, zatrudni pracownika na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ
(kod ref.OPPK-18)

Lokalizacja: okolice Słubic, woj. lubuskie

Obowiązki:

• obsługa prasy krawędziowej,
• wypełnianie kart stanowiskowych,
• obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,
• dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn i jakość wyprodukowanych elementów,
• zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy zgodnie z procedurą 5S.

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe,
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy (mile widziane doświadczenie jako operator maszyn do obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem),
• umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
• znajomość rysunku technicznego,
• otwartość na pracę w systemie zmianowym,
• rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
• umiejętność pracy zespołowej,
• punktualność, dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

• praca na pełen etat, w systemie 3-zmianowym,
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych,
• możliwość dofinansowania mieszkania służbowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:

GN@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/05/2018 Zmodyfikowane: 10/05/2018